9256 Såsslevar
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2022 -
1175 Såsslevar
Såld: 500 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
7517 Såsslevar
2 st, silver, Danmark, 1924/25. Längd: 18
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019
3047 Såsslevar
7 st, silver
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 april 2017 -
7138 Såsslevar
2 st. silver, London, 90g
Såld: 900 kr
Såldes den 2 november 2015 -
8551 Såsslevar
2 st, Silver
Såld: 450 kr
Såldes den 17 februari 2014
9163 Såsslevar
3 st, silver, 1855, 1874, 1913, delvis förgyllning
Såld: 750 kr
Såldes den 7 december 2009 -
8176 Såsslevar
2 st, Silver, 1800-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 15 december 2008 -
1669 Såsslevar
2st, 1800-tal, silver, längd: 19-40
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 april 2008